„საქართველოს მელიორაციის“ გენერალურმა დირექტორმა სერვისცენტრების თანამშრომლები დააჯილდოვა
საქართველოს მელიორაციის გენერალურმა დირექტორმა გიგლა თამაზაშვილმა კახეთის რეგიონის ქვემო სამგორისა და ქვემო ქართლის რეგიონის გარდაბნის სერვისცენტრების თანამშრომლებს მადლობის სიგელები გადასცა.
გენერალური დირექტორის განცხადებით, სერვისცენტრებმა კოორდინირებული მუშაობით და პროფესიონალიზმით უზრუნველყვეს სარწყავი სისტემების სტაბილური ექსპლუატაცია, ტექნიკური გამოწვევების დროული მართვა და ფერმერებისთვის სარწყავი წყლის უწყვეტი მიწოდება.
„სარწყავ სეზონზე მომსახურების მაღალი სტანდარტის უზრუნველყოფა დიდწილად დამოკიდებულია რეგიონული სერვისცენტრების ყოველდღიურ, ინტენსიურ და პასუხისმგებლობით შესრულებულ მუშაობაზე, რასაც ჩვენმა თანამშრომლებმა მაღალი პროფესიონალიზმითა და გუნდური ძალისხმევით საუკეთესოდ გაართვეს თავი, რისთვისაც მათ მადლობას ვუხდი“, - განაცხადა საქართველოს მელიორაციის გენერალურმა დირექტორმა.

The General Director of "Georgian Amelioration" LTD awarded the employees of service centers
The General Director of “Georgian Amelioration” LTD, Gigla Tamazashvili, presented certificates of appreciation to the employees of the Kvemo Samgori service centers in Kakheti region and the Gardabani service centers in Kvemo Kartli region.
As the General Director said, the service centers, through coordinated work and professionalism, ensured the stable operation of irrigation systems, timely management of technical challenges and regular irrigation water supply to farmers.
"Ensuring a high standard service during the irrigation season mostly depends on the daily, intensive and responsible work of regional service centers, that our employees have done best with high professionalism and teamworking, for what I thank them." - said the General Director of “Georgian Amelioration” LTD.