ქვემო ქართლის რეგიონული სამსახურის ახალი უფროსის წარდგენა
შპს „საქართველოს მელიორაციის“ გენერალურმა დირექტორმა გიგლა თამაზაშვილმა კომპანიის ქვემო ქართლის რეგიონული სამსახურისა და სერვისცენტრების თანამშრომლებს სამსახურის ახალი უფროსი, ილია ლეკიაშვილი წარუდგინა.
ილია ლეკიაშვილი გაზის ტრანსპორტირების კომპანიაში მშენებლობის ზედამხედველობის დეპარტამენტს ხელმძღვანელობდა; თბილისი ენერჯიში მშენებლობის ზედამხედველობის დეპარტამენტის, შემდგომ, ქსელების განვითარების დეპარტამენტის ხელმძღვანელის პოზიციებს იკავებდა. ილია ლეკიაშვილს სახელმწიფო და კერძო სექტორში მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს.
ქვემო ქართლის რეგიონული სამსახურისა და სერვისცენტრების თანამშრომლებთან გამართულ შეხვედრაზე გიგლა თამაზაშვილმა საქართველოს მელიორაციაში მიმდინარე სტრუქტურულ რეფორმაზე და სამოქმედო გეგმაზე ისაუბრა.

Introduction of the new Head of Kvemo Kartli Regional Office
Gigla Tamazashvili-General Director of “Georgian Amelioration” ltd has introduced Ilia lekiashvili to the employees of Kvemo Kartli regional office and service centers on the position of the new Head of the Office.
Ilia Lekiashvili used to head Construction Supervision Department at the Gas Transportation Company, Construction Supervision Department at Tbilisi Energy and leading positions of the Network Development Department. He’s got many years of experience of work in state and private sectors.
At the meeting with the employees of Kvemo Kartli regional office and service centers, Gigla Tamazashvili spoke about structural reforms ongoing in Georgian Amelioration and the action plan.