გიგლა თამაზაშვილმა რეგიონული სამსახურების ხელმძღვანელებთან სამუშაო შეხვედრა გამართა
შპს „საქართველოს მელიორაციის“ გენერალურმა დირექტორმა გიგლა თამაზაშვილმა რეგიონული სამსახურებისა და სერვისცენტრების ხელმძღვანელებთან სამუშაო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრაზე კომპანიის ახალმა გენერალურმა დირექტორმა დეტალური ინფორმაცია მიიღო რეგიონული სამსახურების საჭიროებების შესახებ. განსაკუთრებული ყურადღება მიმდინარე სამელიორაციო ინფრასტრუქტურული პროექტების მასშტაბებსა და მნიშვნელობაზე გამახვილდა.
„დეტალური ინფორმაცია ადგილებზე არსებული ვითარების, მიმდინარე საქმიანობის და გამოწვევების შესახებ სწორედ რეგიონული სამსახურების წარმომადგენლებისგან უნდა მოვისმინოთ. ასევე მნიშვნელოვანია, მოვახდინოთ ოპერატიული და ეფექტიანი რეაგირება“, - განაცხადა გიგლა თამაზაშვილმა.
როგორც გიგლა თამაზაშვილმა შეხვედრაზე აღნიშნა, რეგიონული სამსახურების მიერ ფერმერთა საჭიროებების დროული იდენტიფიკაცია და მათზე რეაგირება პრიორიტეტია.

Gigla Tamazashvili held a working meeting with the heads of regional services
The General Director of “Georgian Amelioration” LTD, Gigla Tamazashvili, held a working meeting with the heads of regional services and service centers.
At the meeting, the new director of the company received detailed information about the needs for regional services. Particular attention was paid to the level and importance of the ongoing amelioration infrastructural projects.
"We should hear detailed information about the existing situation on the sites, the ongoing activities, and challenges from the representatives of the regional services. It is also important to react in an operational and effective manner", - said Gigla Tamazashvili.
As Gigla Tamazashvili mentioned at the meeting, timely identification and response to the needs of farmers by regional services is a priority.